The Skin

Medispa · Skien

Bestill time
Estetisk hudklinikk · Skien sentrum

Din hud, i de
beste hender.

Sertifiserte kosmetiske sykepleiere med over 13 års erfaring. Effektive behandlinger for sunn hud og god hudhelse — tilpasset deg og din livsstil.

Sunn hud·God hudhelse·Tilpasset deg

Trygghet i hvert steg

Du er i kompetente hender

★★★★★ Se våre omtaler på Google
13+ Års erfaring Sertifiserte kosmetiske sykepleiere med lang erfaring innen hud- og injeksjonsbehandling.
Ekspert ZO Skin Health-nivå Oppnådd Ekspert Nivå innen ZO Skin Health — avansert, dokumentert hudpleie.
Lege Medisinsk ansvarlig Ansvarlig lege for The Skin er Dr. Amir Abunajem — medisinsk trygghet i bunn.
NORFEM Kvalitet i estetikk Styremedlem i Norsk forening for kvalitet i estetisk medisin fra 2025.
Før og etter behandling hos The Skin Medispa — dag 1 og dag 30
Ekte resultater

Huden forteller historien

Fra pigmentflekker og trett hud til en jevnere, klarere overflate. Resultatene våre bygger på grundig kartlegging, riktig behandling og oppfølging over tid — ikke løfter, men synlig hud.

The Skin Medispa · Dag 1 → Dag 30

The Skin i tall

Kompetanse du kan stole på

13+
Års erfaring

Fra akuttmedisin til avansert estetisk hudbehandling.

2
Sertifiserte sykepleiere

Kosmetisk dermatologiske sykepleiere — Madeleine og Karoline.

20+
Behandlinger

Ansikt, peeling, injeksjon og laser — samlet under ett tak.

ZO
Skin Health-ekspert

Ekspert Nivå innen en av verdens ledende hudpleielinjer.

1
Ansvarlig lege

Dr. Amir Abunajem — medisinsk trygghet i bunn.

Madeleine og Karoline — kosmetiske dermatologiske sykepleiere hos The Skin Medispa
Om oss

The Skin — i hjertet av Skien

Vi er lidenskapelig opptatt av å tilby effektive behandlinger og produkter for å hjelpe deg å oppnå sunn hud og god hudhelse, tilpasset deg og din livsstil.

The Skin er opptatt av å ha høy kvalitet på våre behandlinger og produkter, og at du som kunde skal føle deg ivaretatt hos oss. Med lang erfaring og høy kompetanse er du som kunde i de beste hender.

Madeleine

Kosmetisk dermatologisk sykepleier

Utdannet sykepleier i 2016 med bakgrunn fra akuttmedisin, videreutdannet ved SenZie Akademiet. Ekspert Nivå innen ZO Skin Health.

Karoline

Kosmetisk dermatologisk sykepleier

Utdannet sykepleier i 2012, videreutdannet ved SenZie Akademiet. Styremedlem i NORFEM fra 2025. Over 13 års erfaring med en naturlig tilnærming.

Ansvarlig lege for The Skin er Dr. Amir Abunajem.

Kontakt oss

Vi gleder oss til å ta deg imot

Adresse

Hesselbergs gate 1, 3717 Skien

E-post

post@the-skin.no

Telefon

900 94 208 Karoline

 

901 11 734 Madeleine

Bra å vite

Åpningstid varierer. Se vår online booking for tilgjengelighet, eller ta kontakt så finner vi en tid.

Betaling
Kort, AMEX, Mastercard, Prepaid Visa, Vipps og gavekort. Betaling skjer på stedet i forkant av behandlingen.
Parkering
Parkering rett utenfor mot avgift i EasyPark-app eller automat.
Aldersgrense
20 år på injeksjonsbehandling, 18 år på laserbehandling.
Beliggenhet
I hjertet av Skien sentrum.
Bestill time
Bestill time